KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.817
$0.817
10
$0.62035
$6.2035
50
$0.51528
$25.764
100
$0.443745
$44.3745
500
$0.34352
$171.76
1000
$0.295811
$295.811
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 20 V |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 600mOhm @ 100kHz |
| Series | TPS |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |