KYOCERA AVX
型号:
TPSB476K006R0500
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 47UF 10% 6.3V 1411
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.665
$0.665
10
$0.4712
$4.712
50
$0.35625
$17.8125
100
$0.310365
$31.0365
500
$0.2299
$114.95
1000
$0.195415
$195.415
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500mOhm |
| Series | TPS |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 47 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |