首页 / 钽电容器 / TPSD107M010R0065
minImg
TPSD107M010R0065
KYOCERA AVX
型号:
TPSD107M010R0065
描述:
CAP TANT 100UF 20% 10V 2917
库存 : 753
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 100 µF