KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4415
$2.4415
10
$1.9741
$19.741
50
$1.72254
$86.127
100
$1.507175
$150.7175
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | E |
| Height - Seated (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500mOhm |
| Series | TPS |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |