首页 / 钽电容器 / TPSE687M006R0045
minImg
TPSE687M006R0045
KYOCERA AVX
型号:
TPSE687M006R0045
描述:
CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917
库存 : 3288
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm
Series TPS
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 680 µF