TPSMF4L28A
Littelfuse Inc.
型号:
TPSMF4L28A
封装:
SOD-123F
描述:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL
库存 : 27573
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8.8A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123F
Series Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
Type Zener
Package / Case SOD-123F
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28V