KYOCERA AVX
型号:
TPSR106K006R1000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 10UF 10% 6.3V 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7505
$0.7505
10
$0.55385
$5.5385
50
$0.4427
$22.135
100
$0.379525
$37.9525
500
$0.300447
$150.2235
1000
$0.253004
$253.004
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | R |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1Ohm |
| Series | TPS |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |