KYOCERA AVX
型号:
TPSV477K006R0055
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2924
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.2845
$4.2845
10
$3.8589
$38.589
50
$3.34457
$167.2285
100
$2.915835
$291.5835
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | V |
| Height - Seated (Max) | 0.148" (3.75mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 55mOhm |
| Series | TPS |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2924 (7361 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 470 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |