Eaton - Electronics Division
型号:
TR/3216FF4.5-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BRD MT 4.5A 32VAC/VDC 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.95
$0.95
5
$0.9177
$4.5885
10
$0.8588
$8.588
50
$0.71079
$35.5395
100
$0.592325
$59.2325
250
$0.577524
$144.381
500
$0.48868
$244.34
1000
$0.429448
$429.448
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.405 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.016 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 4.5 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Chip 3216FF |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |