TR35JBD75R0
Stackpole Electronics Inc
型号:
TR35JBD75R0
封装:
TO-220
描述:
RES 75 OHM 5% 35W TO220
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.762" (19.36mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.400" L x 0.181" W (10.16mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 75 Ohms
Series TR
Power (Watts) 35W