首页 / 钽电容器 / TR3A685M020C3200
minImg
TR3A685M020C3200
Vishay Sprague
型号:
TR3A685M020C3200
描述:
CAP TANT 6.8UF 20% 20V 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.2Ohm
Series TANTAMOUNT®, TR3
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF