首页 / 钽电容器 / TR3D337M010C0150
minImg
TR3D337M010C0150
Vishay Sprague
型号:
TR3D337M010C0150
描述:
CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
库存 : 2546
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm
Series TANTAMOUNT®, TR3
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 330 µF