首页 / 钽电容器 / TR8M156M010C3000
minImg
TR8M156M010C3000
Vishay Sprague
型号:
TR8M156M010C3000
描述:
CAP TANT 15UF 20% 10V 0603
库存 : 2967
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code M
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3Ohm
Series MICROTAN®, TR8
Type Molded
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 15 µF