GlobTek, Inc.
型号:
TR9CG4000CCP-N(RV)
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.069
$18.069
5
$17.7897
$88.9485
10
$17.5123
$175.123
25
$16.67858
$416.9645
50
$16.12264
$806.132
100
$15.01076
$1501.076
250
$14.788346
$3697.0865
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Approval Agency | CB, CCC, CE, cUL, GOST-R, NEMKO, PSE, UL |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 4.41" L x 1.85" W x 1.30" H (112.0mm x 47.0mm x 33.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 4A |
| Series | GT-41132-6024-9.0-T3 |
| Power (Watts) | 60 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Cord Length | 60.2" (1.50m) |
| Region Utilized | International |
| Efficiency | Level V |
| Voltage - Output | 15V |
| Standard Number | 60950-1 |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |