TRAB4103P
TE Connectivity Laird
型号:
TRAB4103P
描述:
RF ANT 420MHZ DOME N FEM PAN MT
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 410MHz ~ 430MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Panel Mount
RF Family/Standard -
Height (Max) 4.135" (105.03mm)
Product Status Active
VSWR 2
Series Phantom®
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 420MHz
Power - Max 100 W
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features -
Package Bulk
Gain 3dBi
Base Product Number TRAB4103
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)