TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
型号:
TRD13D10WLLR2504
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH ROCKER SPDT 3A 125V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.7215
$23.7215
10
$21.5403
$215.403
25
$20.57244
$514.311
50
$19.48336
$974.168
100
$18.757275
$1875.7275
250
$17.547108
$4386.777
500
$14.977035
$7488.5175
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | LED, Green/Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Concave (Curved) - Illuminated |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 11.90mm Dia |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Threaded Body with Nut |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2.8 VDC |
| Series | TRD |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | 20,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | TRD13 |