Littelfuse Inc.
型号:
TRF250-145-RA-B0.5-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
5
$0.7638
$3.819
10
$0.71535
$7.1535
50
$0.59185
$29.5925
100
$0.493145
$49.3145
250
$0.480852
$120.213
500
$0.406885
$203.4425
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 60V (250V Int) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 145 mA |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Current - Max | 3 A |
| Size / Dimension | 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 12 Ohms |
| Series | PolySwitch®, TRF250 |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 3 Ohms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 290 mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 2.5 s |