Mini-Circuits
型号:
TRS1.33-1T-75+
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
1:1.33 CORE & WIRE TRANSFORMER,
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Frequency Range | 1MHz ~ 400MHz |
| Phase Difference | 3° |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 1:1.33 |
| Return Loss (Min) | 20.37dB |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 1.2dB |
| Product Status | Active |