Texas Instruments
型号:
TRS3223EIPWR
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5175
$2.5175
10
$2.2591
$22.591
25
$2.1318
$53.295
100
$1.816115
$181.6115
250
$1.705288
$426.322
500
$1.492127
$746.0635
1000
$1.23633
$1236.33
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Product Status | Last Time Buy |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 500kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | TRS3223 |