Texas Instruments
型号:
TRS3238ECDB
封装:
28-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.154
$3.154
10
$2.831
$28.31
25
$2.67634
$66.9085
100
$2.319615
$231.9615
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 5/3 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Product Status | Last Time Buy |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 400kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | TRS3238 |