首页 / 触摸开关 / TS04-66-75-BK-100-SMT
minImg
TS04-66-75-BK-100-SMT
CUI Devices
型号:
TS04-66-75-BK-100-SMT
品牌:
CUI Devices
描述:
6 X 6 MM, 7.5 MM ACTUATOR HEIGHT
库存 : 2759
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection -
Actuator Length, Right Angle -
Product Status Active
Operating Force 100gf
Actuator Orientation Top Actuated
Mfr CUI Devices
Illumination Non-Illuminated
Features -
Contact Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Switch Travel 0.25mm
Actuator Height off PCB, Vertical 7.50mm
Termination Style Gull Wing
Actuator Type Standard
Outline 6.00mm x 6.00mm