Taiwan Semiconductor Corporation
型号:
TS10K80
封装:
TS4K
批次:
-
描述:
BRIDGE RECT 1PHASE 800V 10A TS4K
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.349
$1.349
10
$1.10485
$11.0485
100
$0.85918
$85.918
500
$0.728251
$364.1255
1000
$0.593237
$593.237
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 800 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TS4K |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SIP, GBL |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 2 A |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 10 A |
| Base Product Number | TS10K80 |