Silicon Labs
型号:
TS1107-20ITQ1633T
品牌:
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.489
$2.489
10
$2.08715
$20.8715
25
$1.95472
$48.868
100
$1.749425
$174.9425
250
$1.628756
$407.189
500
$1.54432
$772.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.25 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.84µA |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Input Bias | 300 pA |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.7 V |
| Mfr | Silicon Labs |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |