首页 / 触摸开关 / TS18-5-20-SL-260-SMT-TR
minImg
TS18-5-20-SL-260-SMT-TR
CUI Devices
型号:
TS18-5-20-SL-260-SMT-TR
品牌:
CUI Devices
描述:
5 X 5 MM, 2 MM ACTUATOR HEIGHT,
库存 : 3852
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection -
Actuator Length, Right Angle -
Product Status Active
Operating Force 260gf
Actuator Orientation Top Actuated
Mfr CUI Devices
Illumination Non-Illuminated
Features -
Contact Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Switch Travel 0.20mm
Actuator Height off PCB, Vertical 2.00mm
Termination Style Gull Wing
Actuator Type Standard
Outline 5.20mm x 5.20mm