Littelfuse Inc.
型号:
TS250-130F-RB-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0545
$1.0545
5
$1.0184
$5.092
10
$0.9538
$9.538
50
$0.78926
$39.463
100
$0.657685
$65.7685
250
$0.641212
$160.303
500
$0.542545
$271.2725
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 60V (600V Int) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 130 mA |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 1 A |
| Size / Dimension | 0.352" L x 0.291" W (8.95mm x 7.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 20 Ohms |
| Series | PolySwitch®, TS250 |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Package / Case | 2-SMD |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 9 Ohms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 260 mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 1.5 s |