Semtech Corporation
型号:
TS30013-M000QFNR
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.0425
$2.0425
10
$1.8373
$18.373
25
$1.73356
$43.339
100
$1.477155
$147.7155
250
$1.387
$346.75
500
$1.213625
$606.8125
1000
$1.005575
$1005.575
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Current - Output | 3A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 17.82V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.9V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TS30013 |