STMicroelectronics
型号:
TS332IQ2T
封装:
8-DFN (2x2)
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.425
$1.425
10
$1.273
$12.73
25
$1.2084
$30.21
100
$0.992465
$99.2465
250
$0.927732
$231.933
500
$0.81985
$409.925
1000
$0.647254
$647.254
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Propagation Delay (Max) | 720ns |
| CMRR, PSRR (Typ) | 79dB CMRR |
| Output Type | Open-Drain |
| Current - Output (Typ) | 93mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.6V ~ 5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.04µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 30µA |
| Base Product Number | TS332 |