STMicroelectronics
型号:
TS3704IPT
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.596
$1.596
10
$1.4326
$14.326
25
$1.35128
$33.782
100
$1.151115
$115.1115
250
$1.080872
$270.218
500
$0.945763
$472.8815
1000
$0.783636
$783.636
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Propagation Delay (Max) | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR |
| Output Type | CMOS, Push-Pull |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 10V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 25µA |
| Base Product Number | TS3704 |