STMicroelectronics
型号:
TS4061VIBT-205
封装:
SOT-323-5
批次:
-
描述:
IC VREF SHUNT 0.2% SOT323-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.2179
$12.179
25
$1.15596
$28.899
100
$0.94962
$94.962
250
$0.88768
$221.92
500
$0.784453
$392.2265
1000
$0.619305
$619.305
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 45µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 15 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Temperature Coefficient | 70ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-323-5 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 90µVrms |
| Series | - |
| Current - Cathode | 12 µA |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.05V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | TS4061 |