STMicroelectronics
型号:
TS972IYDT
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.926
$2.926
10
$2.62675
$26.2675
25
$2.47836
$61.959
100
$2.11147
$211.147
250
$1.982574
$495.6435
500
$1.734757
$867.3785
1000
$1.437369
$1437.369
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 10 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 12 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 200 nA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Base Product Number | TS972 |