STMicroelectronics
型号:
TSH341ILT
封装:
SOT-23-5
批次:
-
描述:
IC AMP GENERAL PURPOSE SOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.318
$2.318
10
$2.07955
$20.7955
25
$1.96232
$49.058
100
$1.67181
$167.181
250
$1.569742
$392.4355
500
$1.373529
$686.7645
1000
$1.138062
$1138.062
请发送询价,我们将立即回复。

| Applications | General Purpose |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 300 MHz |
| Slew Rate | 400V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 9.8 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 5.5V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 100 mA |
| Base Product Number | TSH341 |