STMicroelectronics
型号:
TSH82IDT
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9095
$1.9095
10
$1.71665
$17.1665
25
$1.61956
$40.489
100
$1.37978
$137.978
250
$1.29561
$323.9025
500
$1.133654
$566.827
1000
$0.939312
$939.312
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 100 MHz |
| Slew Rate | 118V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 65 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 9.8mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 6 µA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 800 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 55 mA |
| Base Product Number | TSH82 |