STMicroelectronics
型号:
TSM1011AIDT
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 1% 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9785
$0.9785
10
$0.87305
$8.7305
25
$0.82916
$20.729
100
$0.681055
$68.1055
250
$0.636614
$159.1535
500
$0.562609
$281.3045
1000
$0.444163
$444.163
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 105°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 1 mA |
| Tolerance | ±1% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50mA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.545V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 28V |
| Base Product Number | TSM1011 |