首页 / 振荡器 / TSM22-H50GM18ST-100.000M
minImg
TSM22-H50GM18ST-100.000M
Transko Electronics, Inc.
型号:
TSM22-H50GM18ST-100.000M
描述:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
库存 : 95
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series TSM22
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 100 MHz