Transko Electronics, Inc.
型号:
TSM32-H50CQ50ST-20.000M
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$5.7
$57
50
$5.225
$261.25
100
$3.8
$380
500
$3.325
$1662.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 30mA |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | TSM32 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | HCMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | Transko Electronics, Inc. |
| Frequency | 20 MHz |
| Package | Strip |