首页 / 振荡器 / TSM53-H50CQ33ST-48.000M
minImg
TSM53-H50CQ33ST-48.000M
Transko Electronics, Inc.
型号:
TSM53-H50CQ33ST-48.000M
描述:
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series TSM53
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 48 MHz