TSSE3H60
Taiwan Semiconductor Corporation
型号:
TSSE3H60
封装:
SOD-123HE
描述:
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
库存 : 79406
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123HE
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Series -
Package / Case SOD-123H
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 3 A
Mfr Taiwan Semiconductor Corporation
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Average Rectified (Io) 3A
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C