STMicroelectronics
型号:
TSV792IQ2T
封装:
8-DFN (2x2)
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5365
$2.5365
10
$2.28
$22.8
25
$2.1508
$53.77
100
$1.83236
$183.236
250
$1.720526
$430.1315
500
$1.505465
$752.7325
1000
$1.247378
$1247.378
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 30V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 50 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.5mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | TSV792 |