STMicroelectronics
型号:
TSX3704IPT
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 4 CMOS 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.6815
$16.815
25
$1.58612
$39.653
100
$1.35147
$135.147
250
$1.26901
$317.2525
500
$1.110398
$555.199
1000
$0.920037
$920.037
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Propagation Delay (Max) | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | 90dB CMRR, 90dB PSRR |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 10pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 10µA |
| Base Product Number | TSX3704 |