首页 / 振荡器 / TTETBLJANF-19.200000
minImg
TTETBLJANF-19.200000
Taitien
型号:
TTETBLJANF-19.200000
品牌:
Taitien
描述:
OSC TCXO 19.2MHZ 3.3V CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series TT
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Taitien
Frequency 19.2 MHz