TV06B121JB-HF
Comchip Technology
型号:
TV06B121JB-HF
封装:
DO-214AA (SMB)
描述:
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.11A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 133V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series -
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 120V