TVB120NSB-L
Littelfuse Inc.
型号:
TVB120NSB-L
封装:
DO-214AA
描述:
THYRISTOR 120V 250A DO214AA
用户指南
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 80 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AA
Voltage - Off State 120V
Series SiBar
Package / Case DO-214AA, SMB
Current - Peak Pulse (8/20µs) 250 A
Voltage - On State 4 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 75pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 160V