TVR20331KSUD2Y
Thinking Electronics Industrial Co.
型号:
TVR20331KSUD2Y
描述:
Varistor 20mm 330V
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 297 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 330 V
Varistor Voltage (Max) 363 V
Series TVR
Package / Case Disc 20mm
Energy 150J
Maximum AC Volts 215 V
Mfr Thinking Electronics Industrial Co.
Features -
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 275 V