TW-02-02-F-D-190-SM-A-TR
Samtec Inc.
型号:
TW-02-02-F-D-190-SM-A-TR
品牌:
Samtec Inc.
描述:
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.120" (3.048mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.310" (7.874mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.190" (4.826mm)