TW-02-04-G-D-325-SM-A
Samtec Inc.
型号:
TW-02-04-G-D-325-SM-A
Color Black
Length - Post (Mating) 0.162" (4.115mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 20.0µin (0.51µm)
Length - Overall Pin 0.487" (12.370mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.325" (8.255mm)