TW-02-07-G-D-375-SM
Samtec Inc.
型号:
TW-02-07-G-D-375-SM
Color Black
Length - Post (Mating) 0.376" (9.550mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 20.0µin (0.51µm)
Length - Overall Pin 0.751" (19.075mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.375" (9.525mm)