TW-03-06-L-D-315-SM-A-TR
Samtec Inc.
型号:
TW-03-06-L-D-315-SM-A-TR
Color Black
Length - Post (Mating) 0.290" (7.366mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.605" (15.367mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.315" (8.000mm)