TW-03-06-T-D-190-SM-A
Samtec Inc.
型号:
TW-03-06-T-D-190-SM-A
Color Black
Length - Post (Mating) 0.415" (10.550mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.605" (15.367mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.190" (4.826mm)