TW-03-07-L-D-480-115
Samtec Inc.
型号:
TW-03-07-L-D-480-115
Color Black
Length - Post (Mating) 0.157" (3.988mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.752" (19.101mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.480" (12.192mm)
Length - Tail 0.115" (2.921mm)