TW-04-04-LM-D-300-SM-A-TR
Samtec Inc.
型号:
TW-04-04-LM-D-300-SM-A-TR
Color Black
Length - Post (Mating) 0.187" (4.750mm)
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.487" (12.370mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, TW
Pitch 0.079" (2.00mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.300" (7.620mm)